Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VI 1500 CW 1500 VA (10121131)
Zdjęcia 7 |
PowerWalker VI 1500 CW 1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje PowerWalker VI 1500 CW
Ceny na PowerWalker VI 1500 CW |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1100 CW 1100 VA | od 1 138 zł | 3 oferty | ||
PowerWalker VI 1500 CW 1500 VA | od 1 243 zł | 2 oferty | ||
PowerWalker VI 2000 CW 2000 VA | od 2 151 zł | 1 oferta | ||
PowerWalker VI 3000 CW 3000 VA | od 1 885 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →