Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VI 1500 CW FR 1500 VA (10121135)
Zdjęcia 4 |
PowerWalker VI 1500 CW FR 1500 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VI 1500 CW FR 1500 VA
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 1500 CW FR | 1 080 zł |
POWER WALKER UPS LINE-IN VI 1500 CW FR 1500VA, 3X 230V PL, USB, RS-232, LC | 1 534 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Zasilacz awaryjny UPS Power Walker Line-Interactive | 1 239 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje PowerWalker VI 1500 CW FR
Ceny na PowerWalker VI 1500 CW FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1100 CW FR 1100 VA | od 1 324 zł | 6 oferty | ||
PowerWalker VI 1500 CW FR 1500 VA | od 1 080 zł | 9 oferty | ||
PowerWalker VI 2000 CW FR 2000 VA | od 1 749 zł | 15 oferty | ||
PowerWalker VI 3000 CW FR 3000 VA | od 2 011 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →