Przedłużacz Gembird EG-PDU-014-C14
Zdjęcia 5 |
Gembird EG-PDU-014-C14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird EG-PDU-014-C14
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Listwa zasilająca rack (PDU), 8 gniazd typ Schuko, 1U, 10A, wtyk C | 71 zł |
Gembird Listwa zasilająca rack 8x Schuko z wtykiem C14 3m (EG-PDU-014-C14) | 77 zł |
Listwa zasilająca RACK19” GEMBIRD PDU EG-PDU-014-C14 | 74 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →