Przedłużacz TECHLY IUPS-PCP-6V (300415)
Zdjęcia 5 |
TECHLY IUPS-PCP-6V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY IUPS-PCP-6V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Techly listwa zasilająca 6 gniazd czarna z wtyczką VDE IUPS-PCP-6V przedłu | 64 zł |
Techly Listwa zasilająca do UPS 6 gniazd, 1,5m czarna ALTEYZA00300415 | 59 zł |
Listwa zasilająca Techly z kablem do UPS 6 gniazd | 64 zł |
Techly Listwa zasilająca do UPS 6 gniazd, 1,5m czarna 42145 | 59 zł |
Techly Listwa zasilająca 6 gniazd 1.5m (300415) | 62 zł |
TECHLY LISTWA ZASILAJĄCA Z KABLEM DO UPS - 6 GNIAZ | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →