Przedłużacz Gembird EG-PDU-014-FC14
Zdjęcia 5 |
Gembird EG-PDU-014-FC14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird EG-PDU-014-FC14
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Listwa zasilająca rack (PDU), 8 gniazd FR, 1U, 10A, wtyk C14 3m AL | 71 zł |
Gembird Listwa zasilająca rack (PDU), 8 gniazd FR, 1U, 10A, wtyk C14 3m 66 | 71 zł |
Gembird Listwa zasilająca rack 8x francuskie z wtykiem C14 3m (EG-PDU-014- | 69 zł |
Listwa zasilająca RACK 19” GEMBIRD PDU EG-PDU-014-FC14 | 79 zł |
Listwa zasilająca rack 8 x French socket/3m | 74 zł |
GEMBIRD LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19" PDU EG-PDU-014-FC14 1U, 16A, 8X FRANCUS | 75 zł |
Gembird Rack - 8 gniazd FR, 1U, 10A, C14, 3m - darmowy odbiór w 22 miastac | 79 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →