Filtr przedłużacz Gembird SPG3-B-6
Gembird SPG3-B-6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird SPG3-B-6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird 6 stóp Power 5 gniazd sześcian ochrona przeciwprzepięciowa SPG3-B- | 110 zł |
LISTWA przeciwprzepięciowa GEMBIRD SPG3-B-6C (1,8 m) | 33 zł |
Power Cube SPG3-B-6C surge protector, 5 sockets, 6ft Gembird | 32 zł |
Modyfikacje Gembird SPG3-B-6
Ceny na Gembird SPG3-B-6 |
---|---|---|---|---|
Gembird SPG3-B-6 | od 32 zł | 4 oferty | ||
Gembird SPG3-B-10 | od 41 zł | 6 oferty | ||
Gembird SPG3-B-15 | od 50 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →