Filtr przedłużacz Gembird SPG6-B-6
Gembird SPG6-B-6 1.8 m3 m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird SPG6-B-6
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird 15 m 6 gniazd Power Cube ochrona przeciwprzepięciowa SPG6-B-6C | 57 zł |
Listwa zasilająca Gembird przeciwprzepięciowa 6 gniazd 1.8 m szara (SPG6-B | 30 zł |
LISTWA przeciwprzepięciowa GEMBIRD SPG6-B-6C, 6 gniazd, 1,8 m | 28 zł |
Listwa zasilająca ENERGENIE SPG6-B-6C (1,8m; kolor szary) | 61 zł |
Listwa zasilająca ENERGENIE SPG6-B-6C (1,8m; kolor szary) | 26 zł |
Listwa zasilająca ENERGENIE SPG6-B-6C (1,8m; kolor szary) | 22 zł |
Dobrze wiedzieć
Maksymalna pochłonięta energia to wartość maksymalnej pochłoniętej energii impulsu, którą warystor może rozproszyć w postaci ciepła bez zagrożenia zniszczeniem
Modyfikacje Gembird SPG6-B-6
Ceny na Gembird SPG6-B-6 |
---|---|---|---|---|
Gembird SPG6-B-6 | od 22 zł | 9 oferty | ||
Gembird SPG6-B-10 | od 42 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →