Przedłużacz Gembird SPG5-U2-5
Zdjęcia 3 |
Gembird SPG5-U2-5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird SPG5-U2-5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Listwa zasilająca Energenie 5 gniazd 1.5 m czarna (SPG5-U2-5) | 77 zł |
Listwa zasilająca GEMBIRD Child Protection SPG5-U2-5, 5 gniazd/2xUSB, 1.5 | 49 zł |
Listwa zasilająca Gembird 1.5 M 5 gniazd + 2x USB 2A | 48 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →