Przedłużacz Gembird EG-PDU-014-F
Zdjęcia 4 |
Gembird EG-PDU-014-F |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird EG-PDU-014-F
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Listwa zasilająca rack (PDU), 8 gniazd FR, 1U, 16A, wtyk Schuko 3m | 71 zł |
Gembird Listwa zasilająca rack 8x francuskie 3m (EG-PDU-014-F) | 71 zł |
Listwa zasilająca rack 19” GEMBIRD PDU EG-PDU-014-F 1U | 79 zł |
GEMBIRD LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19" PDU EG-PDU-014-F 1U, 16A, 8X FRANCUSKIE | 75 zł |
GEMBIRD LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19" PDU EG-PDU-014-F 1U, 16A, 8X FRANCUSKIE | 74 zł |
Gembird Rack - 8 gniazd FR, 1U, 16A, Schuko, 3m - darmowy odbiór w 22 mias | 89 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →