Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VI 2000 SCL FR 2000 VA (10121150)
Zdjęcia 5 |
PowerWalker VI 2000 SCL FR 2000 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VI 2000 SCL FR 2000 VA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PowerWalker VI 2000 SCL FR Interactive Line 2000 VA 1200 W 4 wyjścia AC 10 | 912 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 2000 SCL FR | 850 zł |
Zasilacz awaryjny POWERWALKER VI 2000 SCL FR 2000VA | 1 175 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 2000 SCL FR 2000SCL FR | 1 018 zł |
UPS PowerWalker VI 2000 SCL (10121143) | 872 zł |
Ups powerwalker vi 2000 scl fr line-interactive 2000va 4x 230v pl usb-b lc | 875 zł |
Modyfikacje PowerWalker VI 2000 SCL FR
Ceny na PowerWalker VI 2000 SCL FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1000 SCL FR 1000 VA | od 539 zł | 12 oferty | ||
PowerWalker VI 1500 SCL FR 1500 VA | od 736 zł | 6 oferty | ||
PowerWalker VI 2000 SCL FR 2000 VA | od 850 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →