ДБЖ Salicru SPS 1500 ONE 1500 ВА (662AF000005)
Фото 8 |
Salicru SPS 1500 ONE 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salicru 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salicru.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salicru SPS 1500 ONE 1500 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SPS1500One 662AF000005 | 862 zł |
Zasilacz Awaryjny Ups Salicru Sps 1500 One 900W | 237 zł |
Salicru One 1500 Tech Line Interactive Avr Soft Conexion Usb Ups Czerwony | 726 zł |
Zasilacz Awaryjny Ups Salicru Sps 1500 One 900W | 219 zł |
Модификації Salicru SPS 1500 ONE
Ціни на Salicru SPS 1500 ONE |
---|---|---|---|---|
Salicru SPS 500 ONE 500 ВА | від 243 zł | 1 пропозиція | ||
Salicru SPS 700 ONE 700 ВА | від 303 zł | 1 пропозиція | ||
Salicru SPS 900 ONE 900 ВА | від 359 zł | 1 пропозиція | ||
Salicru SPS 1100 ONE 1100 ВА | від 499 zł | 1 пропозиція | ||
Salicru SPS 1500 ONE 1500 ВА | від 219 zł | 4 пропозиції | ||
Salicru SPS 2000 ONE 2000 ВА | від 941 zł | 1 пропозиція |