Zasilacz awaryjny (UPS) Salicru SPS 1500 ONE 1500 VA (662AF000005)
Zdjęcia 8 |
Salicru SPS 1500 ONE 1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salicru 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salicru.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salicru SPS 1500 ONE 1500 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SPS1500One 662AF000005 | 862 zł |
Zasilacz Awaryjny Ups Salicru Sps 1500 One 900W | 237 zł |
Salicru One 1500 Tech Line Interactive Avr Soft Conexion Usb Ups Czerwony | 727 zł |
Zasilacz Awaryjny Ups Salicru Sps 1500 One 900W | 219 zł |
Modyfikacje Salicru SPS 1500 ONE
Ceny na Salicru SPS 1500 ONE |
---|---|---|---|---|
Salicru SPS 500 ONE 500 VA | od 243 zł | 1 oferta | ||
Salicru SPS 700 ONE 700 VA | od 303 zł | 2 oferty | ||
Salicru SPS 900 ONE 900 VA | od 359 zł | 1 oferta | ||
Salicru SPS 1100 ONE 1100 VA | od 513 zł | 1 oferta | ||
Salicru SPS 1500 ONE 1500 VA | od 219 zł | 4 oferty | ||
Salicru SPS 2000 ONE 2000 VA | od 941 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →