Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-036 1500 VA
Zdjęcia 3 |
EnerGenie EG-UPS-036 1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-036 1500 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Energenie UPS z wyświetlaczem USB i LCD 3000 VA czarny EG-UPS-036 | 1 166 zł |
Gembird Zasilacz UPS 3000VA Line-in 1xC14 3xC13 2xShuko USB RJ45 AUGEML2W0 | 926 zł |
Gembird Zasilacz UPS 3000VA Line-in 1xC14 3xC13 2xShuko USB RJ45 97792 | 924 zł |
GEMBIRD UPS 3000VA Line-in 1xC14 3xC13 2xShuko USB RJ45 EG-UPS-036 | 960 zł |
Gembird Lcd 3000va Ups Czarny EG-UPS-036 | 1 052 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →