Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VI 1500 RT HID 1500 VA (10120023)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
PowerWalker VI 1500 RT HID 1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VI 1500 RT HID 1500 VA
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PowerWalker UPS LINE-INTERACTIVE 1500VA 8X IEC OUT, RJ11/RJ45 IN/OUT, USB/ | 2 115 zł |
Zasilacz POWERWALKER UPS VI 1500 RT LCD Line-interactive 1500VA | 2 199 zł |
Power Walker VI 1500 RT HID 1500VA 1350W | 2 199 zł |
PowerWalker UPS LINE-INTERACTIVE 1500VA 8X IEC OUT, RJ11/RJ45 IN/OUT, USB/ | 2 115 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje PowerWalker VI 1500 RT HID
Ceny na PowerWalker VI 1500 RT HID |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1000 RT HID 1000 VA | od 1 653 zł | 12 oferty | ||
PowerWalker VI 1500 RT HID 1500 VA | od 2 028 zł | 19 oferty | ||
PowerWalker VI 2000 RT HID 2000 VA | od 2 582 zł | 16 oferty | ||
PowerWalker VI 3000 RT HID 3000 VA | od 3 101 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →