ДБЖ PowerWalker VI 2200 RLE 2200 ВА (10121100)
Фото 4 |
PowerWalker VI 2200 RLE 2200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VI 2200 RLE 2200 ВА
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PowerWalker VI 2200 RLE 2200 VA 4 x gniazdo sieciowe Technologia line-inte | 1 708 zł |
PowerWalker UPS Line-Interactive 2200VA Rack 19 4x IEC Out, RJ11/RJ45 In/O | 1 501 zł |
Power Walker VI 2200 RLE UPS-POW-173 | 1 459 zł |
PowerWalker UPS Line-Interactive 2200VA Rack 19 4x IEC Out, RJ11/RJ45 In/O | 1 586 zł |
PowerWalker UPS Line-Interactive 2200VA Rack 19 4x IEC Out, RJ11/RJ45 In/O | 1 501 zł |
ще 14 пропозицій
Модификації PowerWalker VI 2200 RLE
Ціни на PowerWalker VI 2200 RLE |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1200 RLE 1200 ВА | від 1 222 zł | 21 пропозиція | ||
PowerWalker VI 2200 RLE 2200 ВА | від 1 236 zł | 21 пропозиція | ||
PowerWalker VI 3000 RLE 3000 ВА | від 1 698 zł | 22 пропозиції |