ДБЖ PowerWalker VI 2000 RT HID 2000 ВА (10120028)
Відео 1Фото 4 |
PowerWalker VI 2000 RT HID 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VI 2000 RT HID 2000 ВА
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PowerWalker UPS LINE-INTERACTIVE 2000VA 8X IEC OUT, RJ11/RJ45 IN/OUT, USB/ | 2 922 zł |
Zasilacz POWERWALKER UPS VI 2000 RT LCD Line-interactive 2000VA | 3 059 zł |
PowerWalker UPS LINE-INTERACTIVE 2000VA 8X IEC OUT, RJ11/RJ45 IN/OUT, USB/ | 2 922 zł |
Zasilacz POWERWALKER UPS VI 2000 RT LCD Line-interactive 2000VA | 3 059 zł |
Zasilacz POWERWALKER UPS VI 2000 RT LCD Line-interactive 2000VA | 3 059 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації PowerWalker VI 2000 RT HID
Ціни на PowerWalker VI 2000 RT HID |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1000 RT HID 1000 ВА | від 1 653 zł | 17 пропозицій | ||
PowerWalker VI 1500 RT HID 1500 ВА | від 2 028 zł | 20 пропозицій | ||
PowerWalker VI 2000 RT HID 2000 ВА | від 2 582 zł | 16 пропозицій | ||
PowerWalker VI 3000 RT HID 3000 ВА | від 3 101 zł | 17 пропозицій |