Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 VA
Zdjęcia 6 |
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 VA |
|
Interaktywny UPS. ochrona impulsowa. Cicha praca.
Cichy domowy UPS typu line-interactive, przeznaczony do obsługi odbiorców energii elektrycznej o łącznej mocy do 1200 W. Na tylnej powierzchni obudowy znajdują się 4 gniazda euro (typu Schuko), a wewnątrz dwa akumulatory o pojemności 9 Ah. Oprócz pracy jako źródło zasilania awaryjnego zasilacz awaryjny APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR może pełnić funkcje stabilizatora (urządzenie może pracować z napięciem „skaczącym” w zakresie 140 - 300 V) oraz filtr przeciwzakłóceniowy, chroniący sprzęt AGD, sprzęt komputerowy i linie komunikacyjne przed problemami związanymi z niestabilnym prądem. Wbudowane systemy bezpieczeństwa zapewniają również ochronę przed przepięciami, zwarciami i przeciążeniami.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 VA
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Back-UPS 2200VA 230V 1200W AVR 4 Schuko outlets | 1 228 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX2200MI-GR Back-UPS 2200VA,230V,AVR,4 Schuko AUAPCL | 1 236 zł |
APC Back BX2200MI-GR UPS-APC-357 | 1 189 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX2200MI-GR Back-UPS 2200VA,230V,AVR,4 Schuko 55894 | 1 236 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX2200MI-GR Back-UPS 2200VA,230V,AVR,4 Schuko 55894 | 1 236 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR
Ceny na APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR 750 VA | od 499 zł | 20 oferty | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 VA | od 579 zł | 15 oferty | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR 1200 VA | od 719 zł | 18 oferty | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 VA | od 939 zł | 23 oferty | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 VA | od 1 189 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →