Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR 2200 VA
Zdjęcia 7 |
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR 2200 VA |
|
Gniazda typu CEE 7/5 (gniazdo francuskie).
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR 2200 VA
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Back-UPS 2200VA 230V AVR prises FR BX2200MI-FR | 1 194 zł |
UPS APC BX2200MI-FR Back-UPS 2200VA 230V AVR 4 Francuski | 1 194 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX2200MI-FR Back-UPS 2200VA,230V,AVR,4 French AUAPCL | 1 236 zł |
APC Back BX2200MI-FR UPS-APC-354 | 1 269 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX2200MI-FR Back-UPS 2200VA,230V,AVR,4 French 55893 | 1 236 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR
Ceny na APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI-FR 750 VA | od 497 zł | 20 oferty | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI-FR 950 VA | od 579 zł | 19 oferty | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-FR 1200 VA | od 709 zł | 17 oferty | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-FR 1600 VA | od 920 zł | 20 oferty | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR 2200 VA | od 1 189 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →