Zasilacz awaryjny (UPS) APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 VA
Zdjęcia 9 |
APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 VA
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Easy-UPS BV - BV800I-GR - zasilacz bezprzerwowy 800VA AVR 4 wyjścia Sc | 439 zł |
APC BV800I-GR EASY UPS BV 800VA AVR 4x Schuko Outputs | 475 zł |
APC BV800I-GR BackUPS BV 800VA/450W/AVR/4xSchuko bez zarządzania AUAPCL1TB | 449 zł |
APC Back BV800I-GR UPS-APC-309 | 499 zł |
Zasilacz UPS APC Back BV800I-GR 800VA / 450W 4xSchuko | 420 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR
Ceny na APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 VA | od 324 zł | 20 oferty | ||
APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 VA | od 369 zł | 18 oferty | ||
APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 VA | od 419 zł | 17 oferty | ||
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 VA | od 481 zł | 23 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →