Zasilacz awaryjny (UPS) APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI 900 VA
Zdjęcia 4 |
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI 900 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI 900 VA
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Zasilacz awaryjny BVX900LI Easy UPS 900VA, 230V, AVR, 4 IEC AUAPCL1TBV | 449 zł |
APC Easy BVX900LI UPS-APC-334 | 449 zł |
Zasilacz UPS APC Easy BVX900LI 900VA / 480W 4xIEC | 460 zł |
APC Zasilacz awaryjny BVX900LI Easy UPS 900VA, 230V, AVR, 4 IEC 55881 | 449 zł |
Zasilacz UPS APC Easy BVX900LI 900VA / 480W 4xIEC | 460 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI
Ceny na APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI 700 VA | od 319 zł | 25 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI 900 VA | od 448 zł | 19 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI 1200 VA | od 544 zł | 16 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI 1600 VA | od 712 zł | 13 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI 2200 VA | od 939 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →