Zasilacz awaryjny (UPS) APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 VA
Zdjęcia 12 |
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 VA |
|
Interaktywny UPS. Chłodny początek. Cicha praca.
Interaktywny zasilacz rezerwowy do serwisowania sprzętu AGD i komputerowego o łącznej mocy do 600 W. Kształt obudowy pozwala postawić UPS na stole oraz umożliwia montaż na ścianie (na tylnej powierzchni znajdują się odpowiednie mocowania). Zasilacz APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR zawiera wewnątrz akumulator 9 Ah. Urządzenie posiada 4 gniazda (wszystkie z podtrzymaniem bateryjnym). Jeden z nich znajduje się oddzielnie od pozostałych trzech, dzięki czemu możliwe jest włączenie do UPSa dużych zasilaczy z urządzeń AGD. Zasilacz bezprzerwowy może pracować przy niezbyt stabilnym napięciu wejściowym (170 - 280 V). Pracuje niemal bezgłośnie (ponieważ nie posiada aktywnego układu chłodzenia) i jest wyposażony w funkcję „zimnego startu”.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 VA
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Easy UPS BV BV1000I-GR - Falownik - AC 230 V - 600 Watt - 1000 VA 9 Ah | 514 zł |
APC BV1000I-GR Easy UPS 1000VA / 600W 230V 4x CEE 7/3 Schuko outlets AVR | 510 zł |
APC Back BV1000I-GR UPS-APC-311 | 519 zł |
Zasilacz UPS APC Back BV1000I-GR 1000VA / 600W 4xSchuko | 519 zł |
Zasilacz awaryjny APC BV1000I-GR 1000VA | 659 zł |
pokaż 18 ofert
Modyfikacje APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR
Ceny na APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 VA | od 324 zł | 20 oferty | ||
APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 VA | od 369 zł | 18 oferty | ||
APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 VA | od 419 zł | 17 oferty | ||
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 VA | od 481 zł | 23 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →