Zasilacz awaryjny (UPS) APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 VA
Zdjęcia 12 |
APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 VA
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BVS 650VA AVR Schuko Outlet 230V BVS650I-GR | 512 zł |
APC Back BV650I-GR UPS-APC-310 | 369 zł |
Zasilacz UPS APC Back BV650I-GR 650VA / 375W 4xSchuko | 369 zł |
APC BV650I-GR BackUPS BV 650VA/375W/AVR/4xSchuko 44048 | 389 zł |
Zasilacz UPS APC Back BV650I-GR 650VA / 375W 4xSchuko | 369 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR
Ceny na APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 VA | od 324 zł | 20 oferty | ||
APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 VA | od 369 zł | 18 oferty | ||
APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 VA | od 419 zł | 17 oferty | ||
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 VA | od 481 zł | 23 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →