Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS CS 350VA BK350EI 350 VA
Zdjęcia 12 |
APC Back-UPS CS 350VA BK350EI 350 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS CS 350VA BK350EI 350 VA
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC BACK-UPS CS 350VA USB/SERIAL 230V BK350EI AUAPCBK0350 | 569 zł |
Zasilacz UPS APC Back CS BK350EI 350VA / 210W 4xIEC | 545 zł |
APC BACK-UPS CS 350VA USB/SERIAL 230V BK350EI 33308 | 569 zł |
Zasilacz awaryjny APC Back-UPS CS 350VA BK350EI 350VA | 684 zł |
Zasilacz UPS APC Back CS BK350EI 350VA / 210W 4xIEC | 545 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS CS 350VA BK350EI
Ceny na APC Back-UPS CS 350VA BK350EI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS CS 350VA BK350EI 350 VA | od 545 zł | 22 oferty | ||
APC Back-UPS CS 500VA BK500EI 500 VA | od 585 zł | 23 oferty | ||
APC Back-UPS CS 650VA BK650EI 650 VA | od 739 zł | 21 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →