Zasilacz awaryjny (UPS) APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 VA
Zdjęcia 4 |
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 VA
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Easy UPS BVX900LI-GR nieprzerwane zasilanie 900 VA z wyjściem Schuko z | 475 zł |
APC Zasilacz awaryjny BVX900LI-GR Easy UPS 900VA,230V, AVR, 2 Shuko AUAPCL | 449 zł |
APC BVX900LI-GR UPS-APC-381 | 449 zł |
APC Zasilacz awaryjny BVX900LI-GR Easy UPS 900VA,230V, AVR, 2 Shuko 55884 | 449 zł |
APC Easy UPS 900VA, 230V, AVR, Schuko Sockets BVX900LI-GR | 514 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR
Ceny na APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 VA | od 373 zł | 20 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 VA | od 449 zł | 19 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 VA | od 551 zł | 17 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 VA | od 719 zł | 20 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 VA | od 994 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →