Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC 1000 VA (270C704)
Zdjęcia 6 |
APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC 1000 VA Smart-UPS (zaawansowane, dla przedsiębiorstw)sinusoida czystazimny startpodłączenie akumulatora zewnętrznegoprzed impulsami elektromagnetycznymi 1000 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC 1000 VA
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Zasilacz awaryjny SMC1000IC SmartUPS C 1k VA/600W Tower SmartConnect A | 2 565 zł |
APC Smart SMC1000IC UPS-APC-286 | 2 479 zł |
APC Zasilacz awaryjny SMC1000IC SmartUPS C 1k VA/600W Tower SmartConnect 4 | 2 565 zł |
APC SMC1000IC zasilacz UPS Technologia line-interactive 1000 SMC1000IC | 2 620 zł |
APC Zasilacz awaryjny SMC1000IC SmartUPS C 1k VA/600W Tower SmartConnect 4 | 2 565 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC
Ceny na APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC 1000 VA | od 2 399 zł | 14 oferty | ||
APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC 1500 VA | od 3 238 zł | 11 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →