Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS 850VA BE850G2-FR 850 VA
Zdjęcia 6 |
APC Back-UPS 850VA BE850G2-FR 850 VA 650 VA850 VA |
|
Osiem gniazdek Euro. Porty USB C i USB A do ładowania gadżetów. Zarządzaj i monitoruj stan zdrowia za pomocą aplikacji PowerChute Personal Edition.
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS 850VA BE850G2-FR 850 VA
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Kopia zapasowa 850 VA 230 V USB typu C BE850G2-FR | 562 zł |
APC Back-UPS 850VA, 230V, porty ładujące USB typu C i A AUAPCF1ZBE850FR | 599 zł |
APC Back BE850G2-FR UPS-APC-312 | 579 zł |
Zasilacz UPS APC Back BE850G2-FR 850VA / 520W 8xFR, USB | 579 zł |
Zasilacz UPS APC Back BE850G2-FR 850VA / 520W 8xFR, USB | 579 zł |
pokaż 18 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS 850VA BE850G2-FR
Ceny na APC Back-UPS 850VA BE850G2-FR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR 650 VA | od 509 zł | 15 oferty | ||
APC Back-UPS 850VA BE850G2-FR 850 VA | od 562 zł | 23 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →