Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS 2200VA BX2200MI 2200 VA
Zdjęcia 6 |
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI 2200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS 2200VA BX2200MI 2200 VA
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC BX2200MI Back-UPS 2200VA / 1200W 230V AVR 6 IEC outlets | 1 223 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX2200MI Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, 6 IEC AUAPCLI2T | 1 236 zł |
APC Back BX2200MI UPS-APC-353 | 1 169 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX2200MI Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, 6 IEC 55903 | 1 236 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX2200MI Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, 6 IEC 55903 | 1 236 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS 2200VA BX2200MI
Ceny na APC Back-UPS 2200VA BX2200MI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI 750 VA | od 450 zł | 23 oferty | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI 950 VA | od 529 zł | 21 oferta | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI 1200 VA | od 684 zł | 7 oferty | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI 1600 VA | od 874 zł | 16 oferty | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI 2200 VA | od 1 169 zł | 15 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →