ДБЖ APC Back-UPS 2200VA BX2200MI 2200 ВА
Фото 6 |
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI 2200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS 2200VA BX2200MI 2200 ВА
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APC BX2200MI Back-UPS 2200VA / 1200W 230V AVR 6 IEC outlets | 1 223 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX2200MI Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, 6 IEC AUAPCLI2T | 1 236 zł |
APC Back BX2200MI UPS-APC-353 | 1 169 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX2200MI Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, 6 IEC 55903 | 1 236 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX2200MI Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, 6 IEC 55903 | 1 236 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації APC Back-UPS 2200VA BX2200MI
Ціни на APC Back-UPS 2200VA BX2200MI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI 750 ВА | від 450 zł | 23 пропозиції | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI 950 ВА | від 529 zł | 21 пропозиція | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI 1200 ВА | від 684 zł | 7 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI 1600 ВА | від 874 zł | 16 пропозицій | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI 2200 ВА | від 1 169 zł | 15 пропозицій |