Zasilacz awaryjny (UPS) APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI 2200 VA
Zdjęcia 8 |
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI 2200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI 2200 VA
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC BVX2200LI Easy UPS 2200VA Tower 230V 6x IEC C19 Outlets | 1 012 zł |
APC Zasilacz awaryjny BVX2200LI Easy UPS 2200VA, 230V, AVR, 6IEC AUAPCLI2T | 999 zł |
APC Easy BVX2200LI UPS-APC-348 | 939 zł |
APC Zasilacz awaryjny BVX2200LI Easy UPS 2200VA, 230V, AVR, 6IEC 55900 | 999 zł |
APC Easy UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC Sockets BVX2200LI | 1 087 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI
Ceny na APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI 700 VA | od 319 zł | 25 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI 900 VA | od 448 zł | 19 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI 1200 VA | od 544 zł | 16 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI 1600 VA | od 712 zł | 13 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI 2200 VA | od 939 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →