Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS 650VA BE650G2-CP 650 VA
Wideo 1Zdjęcia 4 |
APC Back-UPS 650VA BE650G2-CP 650 VA 650 VA850 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS 650VA BE650G2-CP 650 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Back BE650G2-CP UPS-APC-315 | 509 zł |
Zasilacz UPS APC BE650G2-CP 650VA 400W | 534 zł |
Zasilacz UPS APC BE650G2-CP 650VA 400W | 528 zł |
Zasilacz BE650G2-CP Back UPS 650VA/400W 6+2xFR, lad. USB-A | 509 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje APC Back-UPS 650VA BE650G2-CP
Ceny na APC Back-UPS 650VA BE650G2-CP |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 650VA BE650G2-CP 650 VA | od 509 zł | 12 oferty | ||
APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP 850 VA | od 599 zł | 21 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →