Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000XLI 3000 VA
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000XLI 3000 VA Smart-UPS On-Line (dla przedsiębiorstw)sinusoida czystazimny startpodłączenie akumulatora zewnętrznegobypassprzed impulsami elektromagnetycznymiserwerowy 2200 VA3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000XLI 3000 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC SRT3000XLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230V AUAPCO2USRT03T0 | 15 256 zł |
APC Smart SRT3000XLI UPS-APC-378 | 16 390 zł |
APC SRT3000XLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230V 37808 | 15 256 zł |
APC SRT3000XLI zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 3 SRT3000XLI | 15 671 zł |
APC SRT3000XLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230V 37808 | 15 256 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000XLI
Ceny na APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000XLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200XLI 2200 VA | od 8 909 zł | 13 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000XLI 3000 VA | od 14 512 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →