ДБЖ APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI 3000 ВА
Фото 3 |
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI 3000 ВА
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APC Smart-UPS SRT - SRT3000RMXLI - Zasilacz bezprzerwowy 3000VA - RM 8 gni | 16 054 zł |
APC SRT3000RMXLI 3kVA Rackmount 2U 230V 8x C13+2x C19 IEC outlets SmartSlo | 13 309 zł |
APC SRT3000RMXLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230V Rack 2U AUAPCO2USRT03R0 | 16 281 zł |
APC Smart SRT3000RMXLI UPS-APC-376 | 17 290 zł |
APC SRT3000RMXLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230V Rack 2U 37807 | 16 281 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI
Ціни на APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI 2200 ВА | від 10 015 zł | 14 пропозицій | ||
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI 3000 ВА | від 13 309 zł | 18 пропозицій | ||
APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI 5000 ВА | від 23 525 zł | 7 пропозицій | ||
APC Smart-UPS SRT 6000VA SRT6KRMXLI 6000 ВА | від 25 724 zł | 15 пропозицій | ||
APC Smart-UPS SRT 8000VA SRT8KRMXLI 8000 ВА | від 34 451 zł | 13 пропозицій | ||
APC Smart-UPS SRT 10000VA SRT10KRMXLI 10000 ВА | від 44 141 zł | 6 пропозицій |