ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI 1500 ВА
Фото 5 |
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI
Ціни на APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRTL1000RMXLI 1000 ВА | від 11 517 zł | 4 пропозиції | ||
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI 1500 ВА | від 13 538 zł | 2 пропозиції | ||
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRTL2200RMXLI 2200 ВА | від 16 486 zł | 4 пропозиції |