Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI 1500 VA
Zdjęcia 5 |
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI 1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI
Ceny na APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRTL1000RMXLI 1000 VA | od 11 517 zł | 4 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI 1500 VA | od 13 538 zł | 2 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRTL2200RMXLI 2200 VA | od 16 486 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →