Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI 1600 VA
Zdjęcia 7 |
APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI 1600 VA 1200 VA1600 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI 1600 VA
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apc By Schneider Electric Back Ups Pro BR1600SI Zasilacz Ups Czarny 359 x | 2 077 zł |
APC BR1600SI Back-UPS Pro 1600VA/960W Tower 230V 8x IEC C13 outlets Sine W | 2 555 zł |
APC BR1600SI UPS Back ProBR1600VA/960W 6xC13, AVR,LCD, Ładowarka USB A/C C | 2 549 zł |
APC Back Pro BR1600SI UPS-APC-330 | 2 699 zł |
APC BR1600SI UPS Back ProBR1600VA/960W 6xC13, AVR,LCD, Ładowarka USB A/C C | 2 549 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI
Ceny na APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro BR 1200VA BR1200SI 1200 VA | od 1 899 zł | 10 oferty | ||
APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600SI 1600 VA | od 2 077 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →