Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS Pro 1500VA BR1500G-FR 1500 VA
Zdjęcia 4 |
APC Back-UPS Pro 1500VA BR1500G-FR 1500 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS Pro 1500VA BR1500G-FR 1500 VA
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS APC Back-UPS Pro 1500VA (865W) Czarny (BR1500G-FR) | 1 973 zł |
APC Power Saving Back BR1500G-FR UPS-APC-158 | 1 879 zł |
Zasilacz UPS APC Back Pro BR1500G-FR 1500VA / 865W 6xFR LCD | 1 909 zł |
Zasilacz UPS APC Back Pro BR1500G-FR 1500VA / 865W 6xFR LCD | 1 899 zł |
APC BR1500G-FR zasilacz UPS 1,2 kVA 865 W BR1500G-FR | 2 263 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS Pro 1500VA BR1500G-FR
Ceny na APC Back-UPS Pro 1500VA BR1500G-FR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro 900VA BR900G-FR 900 VA | od 1 169 zł | 18 oferty | ||
APC Back-UPS Pro 1200VA BR1200G-FR 1200 VA | od 1 629 zł | 24 oferty | ||
APC Back-UPS Pro 1500VA BR1500G-FR 1500 VA | od 1 879 zł | 19 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →