Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Micro UPS 1200 1200 VA (5UP1200027)
Zdjęcia 6 |
Volt Polska Micro UPS 1200 1200 VA 1200 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Micro UPS 1200 1200 VA
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz UPS VOLT Micro 1200VA 720W | 358 zł |
Zasilacz UPS VOLT Micro 1200VA 720W MICRO 1200 | 358 zł |
Zasilacz awaryjny MicroUPS 120 | 358 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS Micro 1200 (1200VA/720W/2x7Ah) LCD VOLT POLSKA | 359 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Volt Polska Micro UPS 1200
Ceny na Volt Polska Micro UPS 1200 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Micro UPS 1200 1200 VA | od 358 zł | 9 oferty | ||
Volt Polska Micro UPS 1500 1500 VA | od 429 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →