Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Sinus PRO 2400W 2400 VA (3SP240012W)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Volt Polska Sinus PRO 2400W 2400 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Volt Polska Sinus PRO 2400W
Ceny na Volt Polska Sinus PRO 2400W |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 500W 500 VA | od 346 zł | 4 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 800W 800 VA | od 499 zł | 2 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 VA | od 579 zł | 7 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 2000W 2000 VA | od 679 zł | 7 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 2400W 2400 VA | od 1 324 zł | 1 oferta | ||
Volt Polska Sinus PRO 2500W 2500 VA | od 957 zł | 5 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 5000W 5000 VA | od 2 171 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →