Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Sinus PRO 2000E 2000 VA (3SP092012E)
Zdjęcia 6 |
Volt Polska Sinus PRO 2000E 2000 VA |
|
Wydajny i niezawodny zasilacz UPS w obudowie Tower bez kompletnego akumulatora (konstrukcja urządzenia zakłada zastosowanie zewnętrznych akumulatorów 12V). Należy do klasy UPS-ów interaktywnych i jest środkowym modelem linii Volt Polska Sinus Pro. Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego i profesjonalnego. Możliwość zapewnienia zasilania awaryjnego urządzeń grzewczych (kotły, pompy, sterowniki), systemów obliczeniowych i informatycznych, wyposażenia punktów sprzedaży detalicznej itp.
Wyjście zasilacza awaryjnego Volt Polska Sinus PRO 2000E zapewnia sinusoidalne napięcie wyjściowe z zniekształceniami do 3%. Dzięki temu model ten można wykorzystać do zasilania pomp obiegowych, których wirniki wyposażone są w magnesy trwałe i zasilane są z przetwornic częstotliwości. Moc znamionowa takiego zasilacza UPS wynosi 1250 W, szczytowa 2000 W. Wytrzymała metalowa obudowa z kolorowym wyświetlaczem zawiera automatyczny regulator napięcia AVR, prostownik 10A do ładowania akumulatorów oraz przetwornicę SinusPRO opartą na transformatorze toroidalnym, która kompensuje różną moc bierną i elastycznie reaguje na przeciążenia. Po zaniku prądu urządzenie automatycznie przejdzie na pracę akumulatorową, a po przywróceniu napięcia 230V rozpocznie ładowanie akumulatora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Kup Volt Polska Sinus PRO 2000E 2000 VA
Wszystkie ceny 8 →UPS Volt sinusPRO 2000 E 12V (3SP092012E) | 929 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS SINUS PRO 2000 E 12/230V | 932 zł |
Przetwornica UPS Awaryjne Zasilanie Pieca CO SINUSPRO-2000E (12V/230V/2000 | 869 zł |
Przetwornica sinusPRO-2000E 12/230V (1250/2000W) | 1 419 zł |
VOLT POLSKA ZASILACZ AWARYJNY SINUS PRO 2000 E | 1 069 zł |
Modyfikacje Volt Polska Sinus PRO 2000E
Ceny na Volt Polska Sinus PRO 2000E |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 1500E 1500 VA | od 844 zł | 6 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 2000E 2000 VA | od 869 zł | 8 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 2200E 2200 VA | od 1 180 zł | 5 oferty |