Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Pico UPS 800 800 VA (5UP008009P)
Zdjęcia 5 |
Volt Polska Pico UPS 800 800 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Pico UPS 800 800 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz awaryjny PicoUPS 800VA/480W 9Ah 5UP008009P | 165 zł |
Zasilacz UPS VOLT Pico 800VA 400W | 180 zł |
Zasilacz UPS VOLT Pico 800VA 400W PICO 800 | 180 zł |
Zasilacz awaryjny Volt Pico UPS 800/480W 9 Ah | 269 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS PICO 800 (800VA/480W/9Ah) VOLT POLSKA | 199 zł |
Modyfikacje Volt Polska Pico UPS 800
Ceny na Volt Polska Pico UPS 800 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Pico UPS 600 600 VA | od 145 zł | 7 oferty | ||
Volt Polska Pico UPS 800 800 VA | od 165 zł | 6 oferty | ||
Volt Polska Pico UPS 1000 1000 VA | od 168 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →