Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Power Sinus 3000 24/230V 9000 VA możliwość podłączenia akumulatora 24 V (3SSP300024)
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Volt Polska Power Sinus 3000 24/230V 9000 VA możliwość podłączenia akumulatora 24 V |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Power Sinus 3000 24/230V 9000 VA możliwość podłączenia akumulatora 24 V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przetwornica UPS Powersinus-3000W/9000W (24V/230V/3000W-9000W) VOLT POLSKA | 1 899 zł |
Przetwornica VOLT POLSKA Power Sinus 3KW 24V 3000W/9000W | 1 892 zł |
VOLT POWER SINUS 3000 24/230V (3000/9000W) - darmowy odbiór w 22 miastach | 1 899 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Volt Polska Power Sinus 3000 24/230V
Ceny na Volt Polska Power Sinus 3000 24/230V |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Power Sinus 2000 24/230V 6000 VA możliwość podłączenia akumulatora 24 V | od 1 599 zł | 3 oferty | ||
Volt Polska Power Sinus 2000 12/230V 6000 VA podłącz akumulator 12V | od 1 599 zł | 3 oferty | ||
Volt Polska Power Sinus 3000 24/230V 9000 VA możliwość podłączenia akumulatora 24 V | od 1 892 zł | 3 oferty | ||
Volt Polska Power Sinus 3000 12/230V 9000 VA podłącz akumulator 12V | od 1 892 zł | 5 oferty | ||
Volt Polska Power Sinus 4000 12/230V 12000 VA podłącz akumulator 12V | od 2 657 zł | 3 oferty | ||
Volt Polska Power Sinus 5000 24/230V 15000 VA możliwość podłączenia akumulatora 24 V | od 3 099 zł | 2 oferty | ||
Volt Polska Power Sinus 10000 48/230V 30000 VA możliwość podłączenia akumulatora 48 V | od 10 999 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →