Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Micro UPS 600 600 VA (5UP0600070)
Zdjęcia 6 |
Volt Polska Micro UPS 600 600 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Micro UPS 600 600 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS Volt MicroUPS 600VA (15829) | 186 zł |
UPS ZASILACZ AWARYJNY VOLT POLSKA MICRO 600VA 360W | 188 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS Micro 600 (600VA/360W/7Ah) LCD VOLT POLSKA | 185 zł |
Zasilacz awaryjny MicroUPS 600VA/360W 7Ah | 222 zł |
VOLT Micro UPS (600VA/360W, 2x FR, AVR, LCD, USB) - darmowy odbiór w 22 mi | 175 zł |
Modyfikacje Volt Polska Micro UPS 600
Ceny na Volt Polska Micro UPS 600 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Micro UPS 600 600 VA | od 175 zł | 5 oferty | ||
Volt Polska Micro UPS 800 800 VA | od 193 zł | 15 oferty | ||
Volt Polska Micro UPS 1000 1000 VA | od 218 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →