Zasilacz awaryjny (UPS) Qoltec 53772 650 VA
Zdjęcia 7 |
Qoltec 53772 650 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Qoltec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Qoltec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Qoltec 53772 650 VA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qoltec Zasilacz awaryjny UPS 650VA 360W | 233 zł |
QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS LINE INTERACTIVE | MONOLITH | 650VA | 360W | 226 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! qoltec Zasilacz awaryjny UPS | Monolith | 650VA | 360W | 225 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Qoltec Monolith | 650VA | 360W | 220 zł |
Qoltec Monolith 650VA 360W | 189 zł |
QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS LINE INTERACTIVE | MONOLITH | 650VA | 360W | 211 zł |
Qoltec UPS Line Interactive | Monolith | 650VA | 360W - WYPRZEDAŻ - ostatn | 219 zł |
Modyfikacje Qoltec 53772
Ceny na Qoltec 53772 |
---|---|---|---|---|
Qoltec 53772 650 VA | od 189 zł | 7 oferty | ||
Qoltec 53773 850 VA | od 204 zł | 9 oferty | ||
Qoltec 53774 1000 VA | od 217 zł | 8 oferty | ||
Qoltec 53775 1200 VA | od 377 zł | 9 oferty | ||
Qoltec 53776 1500 VA | od 544 zł | 3 oferty | ||
Qoltec 53777 2000 VA | od 566 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →