Zasilacz awaryjny (UPS) ARMAC Home 650F 650 VA 7 Ah Schuko F (H/650F/LED)
ARMAC Home 650F 650 VA 7 Ah Schuko F |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARMAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARMAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARMAC Home 650F 650 VA 7 Ah Schuko F
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Armac SAI Interactive H/650F/LED/V2 650 VA 390 W H650FLEDV2 | 190 zł |
Armac Zasilacz awaryjny Line-Interactive 650VA H/650F/LED/V2 AUARAL1W00000 | 170 zł |
Armac Zasilacz awaryjny Line-Interactive 650VA H/650F/LED/V2 120151 | 170 zł |
Armac Home 650F LED V2 UPS-ARM-055 | 209 zł |
Armac Zasilacz awaryjny Line-Interactive 650VA H/650F/LED/V2 120151 | 170 zł |
Armac, Ups Home Line-int 2xschuko Usb-b H650f/ledv2, Czarny | 187 zł |
Modyfikacje ARMAC Home 650F
Ceny na ARMAC Home 650F |
---|---|---|---|---|
ARMAC Home 650E 650 VA 7 Ah Schuko E | od 170 zł | 4 oferty | ||
ARMAC Home 650F 650 VA 7 Ah Schuko F | od 170 zł | 6 oferty | ||
ARMAC Home 850E 850 VA 9 Ah Schuko E | od 217 zł | 14 oferty | ||
ARMAC Home 850F 850 VA 9 Ah Schuko F | od 217 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →