Zasilacz awaryjny (UPS) ARMAC Office 1000F 1000 VA 7 Ah Schuko F (O/1000F/LCD)
ARMAC Office 1000F 1000 VA 7 Ah Schuko F |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARMAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARMAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARMAC Office 1000F 1000 VA 7 Ah Schuko F
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARMAC O/1000F/LCD Armac UPS OFFICE Li | 359 zł |
UPS Armac Office Line-Interactive 1000F LCD (O/1000F/LCD) | 376 zł |
Armac Office 1000F LCD UPS-ARM-002 | 369 zł |
Zasilacz UPS ARMAC office 1000f, 230 V, 650 W | 362 zł |
Zasilacz UPS ARMAC Office 1000F | Bezpłatny transport | 369 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje ARMAC Office 1000F
Ceny na ARMAC Office 1000F |
---|---|---|---|---|
ARMAC Office 1000E 1000 VA 7 Ah Schuko E | od 365 zł | 9 oferty | ||
ARMAC Office 1000F 1000 VA 7 Ah Schuko F | od 339 zł | 12 oferty | ||
ARMAC Office 1500E 1500 VA 9 Ah Schuko E | od 364 zł | 12 oferty | ||
ARMAC Office 1500F 1500 VA 9 Ah Schuko F | od 489 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →