ДБЖ Tecnoware Era Plus 950 Schuko 950 ВА (FGCERAPL952SCH)
Фото 4 |
Tecnoware Era Plus 950 Schuko 950 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tecnoware 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tecnoware.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tecnoware Era Plus 950 Schuko 950 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Onduleur Tecnoware Era Plus FR 950VA FGCERAPL952SCH | 511 zł |
UPS/AVR ERA PLUS 950VA/FGCERAPL952SCH TECNOWARE | 393 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Tecnoware Line Interactive ERA PLUS 950VA/665W 1x12V/7 | 335 zł |
UPS/AVR ERA PLUS 950VA/FGCERAPL952SCH TECNOWARE | 399 zł |
Модификації Tecnoware Era Plus 950 Schuko
Ціни на Tecnoware Era Plus 950 Schuko |
---|---|---|---|---|
Tecnoware Era Plus 800 Schuko 800 ВА | від 282 zł | 1 пропозиція | ||
Tecnoware Era Plus 950 Schuko 950 ВА | від 335 zł | 4 пропозиції | ||
Tecnoware Era Plus 1200 Schuko 1200 ВА | від 397 zł | 4 пропозиції | ||
Tecnoware Era Plus 1600 Schuko 1600 ВА | від 840 zł | 1 пропозиція |