ДБЖ ARMAC Office 1500E 1500 ВА 9 Агод Schuko E (O/1500E/LCD)
ARMAC Office 1500E 1500 ВА 9 Агод Schuko E |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARMAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARMAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARMAC Office 1500E 1500 ВА 9 Агод Schuko E
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ARMAC O/1500E/LCD Armac UPS OFFICE Li | 383 zł |
Armac UPS Line-Interactive Office 1500E LCD 1500VA 3x230V PL AUARAL2W00000 | 514 zł |
Armac Office 1500E LCD UPS-ARM-010 | 529 zł |
Zasilacz UPS ARMAC Office 1500E | 529 zł |
Armac UPS Line-Interactive Office 1500E LCD 1500VA 3x230V PL 41206 | 514 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації ARMAC Office 1500E
Ціни на ARMAC Office 1500E |
---|---|---|---|---|
ARMAC Office 1000E 1000 ВА 7 Агод Schuko E | від 365 zł | 6 пропозицій | ||
ARMAC Office 1000F 1000 ВА 7 Агод Schuko F | від 339 zł | 12 пропозицій | ||
ARMAC Office 1500E 1500 ВА 9 Агод Schuko E | від 383 zł | 12 пропозицій | ||
ARMAC Office 1500F 1500 ВА 9 Агод Schuko F | від 500 zł | 14 пропозицій |