Zasilacz awaryjny (UPS) ARMAC Office 1500E 1500 VA 9 Ah Schuko E (O/1500E/LCD)
ARMAC Office 1500E 1500 VA 9 Ah Schuko E |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARMAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARMAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARMAC Office 1500E 1500 VA 9 Ah Schuko E
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARMAC O/1500E/LCD Armac UPS OFFICE Li | 364 zł |
Armac UPS Line-Interactive Office 1500E LCD 1500VA 3x230V PL AUARAL2W00000 | 514 zł |
Armac Office 1500E LCD UPS-ARM-010 | 529 zł |
Armac UPS Line-Interactive Office 1500E LCD 1500VA 3x230V PL 41206 | 514 zł |
Armac UPS Line-Interactive Office 1500E LCD 1500VA 3x230V PL 41206 | 514 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje ARMAC Office 1500E
Ceny na ARMAC Office 1500E |
---|---|---|---|---|
ARMAC Office 1000E 1000 VA 7 Ah Schuko E | od 365 zł | 3 oferty | ||
ARMAC Office 1000F 1000 VA 7 Ah Schuko F | od 338 zł | 9 oferty | ||
ARMAC Office 1500E 1500 VA 9 Ah Schuko E | od 364 zł | 9 oferty | ||
ARMAC Office 1500F 1500 VA 9 Ah Schuko F | od 500 zł | 11 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →