ДБЖ Newell Force LI-1500 1500 ВА (NL3893)
Фото 12 |
Newell Force LI-1500 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newell Force LI-1500 1500 ВА
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilacz UPS NEWELL Force LI-1500 | 529 zł |
Newell Force LI-1500 1500VA 900W | 529 zł |
Zasilacz UPS NEWELL Force LI-1500 NL3893 | 529 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Newell Force LI-1500 | 569 zł |
Newell Force LI-1500 1500VA 900W | 529 zł |
Модификації Newell Force LI-1500
Ціни на Newell Force LI-1500 |
---|---|---|---|---|
Newell Force LI-600 600 ВА | від 299 zł | 6 пропозицій | ||
Newell Force LI-1000 1000 ВА | від 359 zł | 6 пропозицій | ||
Newell Force LI-1500 1500 ВА | від 529 zł | 6 пропозицій |