ДБЖ ARMAC Office PSW 650F 650 ВА 7 Агод Schuko F (O/650F/PSW)
Фото 3 |
ARMAC Office PSW 650F 650 ВА 7 Агод Schuko F |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARMAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARMAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARMAC Office PSW 650F 650 ВА 7 Агод Schuko F
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Armac Zasilacz awaryjny Armac Line-In 650VA Office Pure Sine Wave LCD 2x23 | 372 zł |
Armac Office 650F LCD UPS-ARM-032 | 439 zł |
Zasilacz UPS ARMAC Pure Sine Wave Office 650VA | 379 zł |
Zasilacz UPS ARMAC Pure Sine Wave Office 650VA | 458 zł |
Armac Zasilacz awaryjny Armac Line-In 650VA Office Pure Sine Wave LCD 2x23 | 372 zł |
Zasilacz UPS ARMAC Pure Sine Wave Office Line-interactive, 650 VA, 230V | 376 zł |
Модификації ARMAC Office PSW 650F
Ціни на ARMAC Office PSW 650F |
---|---|---|---|---|
ARMAC Office PSW 650E 650 ВА 7 Агод Schuko E | від 343 zł | 18 пропозицій | ||
ARMAC Office PSW 650F 650 ВА 7 Агод Schuko F | від 372 zł | 7 пропозицій | ||
ARMAC Office PSW 850E 850 ВА 9 Агод Schuko E | від 401 zł | 14 пропозицій | ||
ARMAC Office PSW 850F 850 ВА 9 Агод Schuko F | від 423 zł | 10 пропозицій |